Vánoční dárky pro každého

Vybírat vánoční dárky je příležitost zapomenout na starosti všedního dne.

Tady je pro vás několik tipů na dárky, které

 • potěší a zabaví celou rodinu
 • připraví děti na reálný život
 • pomohou vypořádat se s aktuální nepříznivou korona dobou
 • poradí rodičům a udělají děti opravdu šťastnějšími

Co vy na to?

A co na to Češi? Asi není nikdo, kdo by neznal televizní soutěžní pořad „Co na to Češi“.

Ne každý už ale ví, že si tuhle soutěž může zahrát doma. Je to sice týmová hra, ale už čtyři rodinní příslušníci mohou vytvořit dva týmy po dvou hráčích. A když se nejen o vánocích sejde „celá rodina“, je o zábavu postaráno.

Tipněte si, na jakém zvířeti se v pohádce nebo filmu dá létat a porovnejte to s tím, jak tipovala stovka Čechů.

Víte, co může být zalité v alkoholu? Kupte společenskou hru Co na to Češi a dozvíte se, jak na tuhle otázku odpověděla stovka Čechů.

Tuto a spoustu dalších her můžete koupit na webu ALBI.cz.

Budoucí vzpomínky jako vánoční dárky

Mobil nebo tablet se může rozbít, hračku děti odloží na dno skříně a už se k ní nikdy nevrátí, ale vzpomínky vám nikdo nevezme.

Společně prožité chvíle s nejbližšími jsou pro mě to nejcennější, co mám. A vidím to i u mé dcery. Nikdy se nezmíní, že má super mobil nebo šikovný tablet. Zato čas od času si vzpomene, jak jsme společně prožili dovolenou nebo nějaký víkend. Zjistil jsem, že vůbec nezáleží na ceně. Troufnu si i říct, že čím levnější a obyčejnější, tím lepší.

Využijte proto příležitost a přidejte mezi vánoční dárky třeba plavbu po Baťově kanále. Je to natolik nevšední zážitek, když proplouváte plavební komorou, že si o něm budete ještě dlouho vyprávět.

Nemusíte jezdit jenom na Uherskohradištsko, abyste si užili nějaký zážitek. Široký výběr společně strávených chvil nabízí Firma na zážitky.

Sám jsem byl překvapen, kolik toho nabízejí:

 • aquaparky
 • kurzy všeho druhu (vaření, pečení, tenisu, žonglování, kung-fu)
 • jízda na koni, čtyřkolkách, motorkách nebo v elektromobilech
 • únikovky
 • golf
 • plavba lodí
 • výlety přírodou i městem
 • virtuální i skutečná realita

Není únikovka jako únikovka. Jedna věc je hledat cestu a způsob, jak se dostat z uměle vytvořeného prostředí se ocitnou ve skutečné jeskyni a hledat, jak se dostat na povrch. A tohle vám nabízí Únikovka v jeskyni. Vydejte se do podzemí Moravského krasu a poznejte ho úplně jinak než běžní návštěvníci.

Zážitky jako vánoční dárky

Proč si dělat těžkou hlavu s vánočními dárky, když stačí každému dítěti koupit nějakou hračku, říkáte si?

Hračkářství Bambule působí moderně a řadu hraček jste možná už zahlédli v nějaké televizní reklamě. Já osobně preferuji hračkářství Agátin svět. Jejich web umožňuje ten nejlehčí a nejpřehlednější výběr vánočních dárků pro děti.

Hračky jako vánočnmí dárky
Agátin svět – vánoční dárky pro každé dítě

Taky se mi líbí, že jako doma se na tomto webu cítíte v českých zemích i na Slovensku: Agátin svet.sk

Známá hra, která stále pobaví – absolutní TOP

V mém okolí není nikdo, kdo by neznal hru Člověče, nezlob se. Tohle je pro mě absolutní klasika, která nesmí chybět v žádné rodině.

Není to jenom hra. Je to i výchovná pomůcka. Je to jedna z her, která dává rodičům příležitost naučit děti, že v životě vždycky nejde všechno tak snadno a že pokaždé se nevyhrává.

Přidejte hru Člověče, nezlob se mezi vánoční dárky a využijte ji pro výchovu dětí.

Mimochodem, dvě různá hrací pole umožňují spravedlivé rozložení hry na začátku pro dva, tři i čtyři hráče. Doporučuji toho využívat.

Nepodlehnout korona době

Neznám člověka, kterého by se nedotkla koronavirová opatření. Místo toho, abyste rekapitulovali rok a přemýšleli, jaké vánoční dárky, máte hlavu plnou otázek, co bude dál.

Znám člověka, který hledal odpověď na otázku „Jak se připravit na dopady korony?“ A našel i odpověď. A svoji odpověď dal do příručky „7 PENĚZO FÍGLŮ, jak (pře)žít v korona době!“ Autorem je Tomáš Lukavec, nezávislý brandingový a marketingový specialista, autor 5 knih, z toho 3 knihy se řadí mezi bestsellery.

Není to obyčejný ebook, ale Vpisovací manuál s jasnými tipy a doporučeními, které můžete hned zpracovávat. Navíc jako dárek exkuzivně ZDARMA.

Nepřešlapujte na místě a plňte si sny i v roce 2021. Odpočiňte si a darujte nejbližším to nejlepší. Balíček tří bestseller knih včetně dvou audioknih můžete zařadit mezi letošní vánočním dárky.

Chcete ještě více inspirace? Pak ji hledejte v článku Tipy na vánoční dárky nejen pro děti.

Vím, co děti chtějí

Děti chtějí rodiče, kteří dokážou zvládnout jejich vzdor a vztek.

Nepatří to mezi obvyklé vánoční dárky, ale je to přesně ten dárek, který udělá radost všem, dětem i rodičům.

Co kdybyste v příštím roce už nemuseli řešit konflikty typu „ale já to chci, mami“? Říkáte si, že přece uznáváte pocity dětí, přesto si občas připadáte jako špatná máma?

Odhalte recept na vztek a vzdor vašeho dítěte dříve, než z toho začnete šílet.

Můj osobní tip na vánoční dárky

Úsměv udělá největší radost a nic nestojí, říká se. Jenže, jak se máte usmívat na děti, když máte jenom jedny nervy?

Dříve, než se začneme zlobit na děti za jejich “zlobení”, zamyslete se, jestli to nejsty vy, kdo „zlobí„. Co když nervozitu z vašich starostí přenášíte na děti?

Seznamte se s metodou laskavé důstojnosti a změňte váš přístup k životu, děti se automaticky přidají. Už žádné hádky a křik, ale pohoda a klídek.

Tohle je moje osobní přání, kterým uzavírám tyhle tipy na vánoční dárky pro každého.

výchova dětí
Stovkám rodin se doslova změnil život. Přidejte se i vy.

Nezapomeňte na vánoční přání

Víte o tom, že klasická pohlednice slaví letos 243 let?

Můžete poslat i jinou než klasickou pohlednici jako přání k vánocům. Najděte inspiraci v článku Jaké poslat vánoční přání vašim nejbližším.

Komentáře